Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 2377 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Balkánská řeznice opět zamořuje pachem zkázy náš éter Tisk Email

Pondělí, 16. června 2014

alt

Krvelačná zlá bába byla vpuštěna do českého veřejného prostoru, aby media mohla vypustit ještě více jedu do srdcí, a myslí českých diváků.

Bába Albrightová, se ráda nechá zneužít pro protiruskou kampaň a České televizi je to úplně jedno, že poskytuje prostor nehoráznému lidskému monstru, které je schopno říci do éteru, že pět set tisíc dětí, které zahynuly v důsledku jejího embarga v Iráku, za to stálo (zde).

Monstrum, které lukrativně obchoduje s akciemi kosovské telekomunikační firmy,

po té, co se významnou měrou zasloužilo o to, že za obrovských obětech na lidských životech, byla instalována vláda teroristů a obchodníků s lidskými orgány, která za pomoci západních zemí uloupila Kosovo a rozebrala si jeho bohatství se svými krvavými komplici ze západu (zde).

Nyní probíhá podobný scénář na Ukrajině. Vláda sestávající se z neonacistů a majdanistických teroristů, bojuje proti rusky hovořící části země na východě.

Bába si dovolí dokonce veřejně říci, že to co spáchala v souvislosti s Kosovem, by vykonala znovu.

To co jsme dělali je, že jsme, pomáhali lidem, který byli zabitý nebo daný do kempu“
Dodává pak výhružnou předzvěst dalších událostí:„a teď budem…, lidi budou pomáhat Ukrajině“

Nevadí ji krev nevinných obětí na jejích pařátech. Šla by do toho znovu. A ještě vyhrožuje, že to čeká Ukrajinu. Prezidenta Putina by podle vlastních slov nejraději sežrala jako lítá šelma (zde).

Náš národ se za takový lidský odpad s českými kořeny musí stydět! Lidské zrůdy ve službách a v žoldu nadnárodní mafie se neštítí ničeho. Ani genocidy, ani obchodu s lidskými orgány, ani válek, ani utrpení. Albrightová je jednou z nich.

Nezapomeňme, a dejme si dobrý pozor i na ty, kteří nám sem přivádí, jako nevkusný cirkus s přehlídkou lidské odpornosti, někoho takového, jako je tato černokněžnice smrti, velekněžka zkázy a temnoty, nelítostná balkánská řeznice. Je to ona podivná odnož jestřábí nadace Aspen institute, u nás financovaná bílým koněm nadnárodních oligarchů, Zdeňka Bakaly, do které se nasáčkovala formace dalších vlastizrádců. Pohlédněme na výčet jmen spojených s tímto hnízdem zmijí. Koho by překvapilo, že jsou to pořád dokola ta stále stejná jména… (zde a zde).

Pokud bychom se podrobněji podívali na jejich „mateřskou firmu“ ve které Albrightová působí, bok po boku dalších neokonzervativních válečných superštváčů (*), tak bychom mohli rovnou vydat slabikář ponerologie (zde).,

______________

(*) Robert Kagan, Eliot A. Cohen, Susan Rice,Fareed Zakaria, architekt Nového světového pořádku Brent Scowcroft, nebo třeba Anne-Marie Slaughter, která by kvůli Vladimíru Putinovi (sic!) bombardovala Sýrii).

- - -

Zdroj: http://czechfreepress.cz/