Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 2366 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
´Hrdina´ kumanovské bitky pohřben Tisk Email

Pondělí, 25. května 2015V Dečanech na okupovaném Kosovu byl včera uspořádán vzpomínkový akt u příležitosti smrti Bega Rizaje, jednoho z kosovsko-albánských účastníků ozbrojeného střetu v makedonském Kumanovu.

Vzpomínky na velitele tzv. zvláštní jednotky 'Černí orlové' se účastnilo asi tisíc kosovských Albánců. Rizaje 'doprovázeli' muži v uniformách bývalé, dnes okupačními úřady zakázané teroristické organizace, Kosovské osvobozenecké armády - UÇK.

Celý článek...
 
O zločinech proti Srbsku mlčíte, jiné hanobíte Tisk Email

Středa, 21. května 2015 / K. MalýMerkelová s Puitnem položili věnce u hrobu neznámého vojína nedaleko Kremlu Merkelová na tiskové konferenci po jednání s prezidentem Vladimirem Putinem doslova řekla, že „zločinná a protiprávní anexe Krymu a vojenské akce na Ukrajině těžce poškodily (rusko-německou) spolupráci“. Novinky.cz

Zločinné agrese proti Srbsku se v r. 1999 zúčastnilo i Německo. Přes 2000 mrtvých a téměř za 100 miliard dolarů škod byly jejími důsledky. Agresoři používali munici s ochuzeným uranem a kazetové bomby.

Celý článek...
 
Hrozí Třetí balkánská válka: Srbové, Bulhaři, Makedonci a Řekové zničí projekt Velké Albánie! Tisk Email

Úterý, 19. května 2015Pokud budou Spojené státy i po teroristickém útoku v Kumanovu nadále vydatně podporovat Albánce, mohlo by to vést k vytvoření pravoslavné aliance Srbska, Řecka, Bulharska a Makedonie, píše se v poslední zprávě CIA.

Závěry analytiků CIA k situaci v regionu varují administrativu ve Washingtonu před další silnou podporou Albánců, která by okolní ortodoxní národy vtlačila do náruče Ruska. Analytici CIA proto americkým orgánům navrhli více vyvážený přístup k Balkánu.

Celý článek...
 
Islámští extremisté financují vzdělávání na Kosovu Tisk Email

Úterý, 19. května 2015Školky, školy a podezřelé studentské ubytovny na Kosovu jsou financovány ze zdrojů nevládních organizací, které mají vazby na islámské extremisty a teroristy. Píše o tom kosovsko-albánský deník Koha Ditore, odvolávajíc se na zprávu nejmenované zahraniční zpravodajské služby.


Celý článek...
 
Útok NATO na Surdulici PDF Tisk Email
Napsal uživatel Vaclav Dvorak   
Úterý, 21 Duben 2015 04:20

Úterý, 21. dubna 2015 / Gregory ElichOrganizace Severoatlantické smlouvy (NATO) proklamuje svůj „závazek udržovat mezinárodní mír a bezpečnost.“ Média hlavního proudu se málokdy dívají, pokud vůbec, co stojí za sebeospravedlňováním a dobromyslným ujišťováním o morální nadřazenosti Západu. A málo úvah se věnuje tomu, jak útočné války NATO mohou vypadat pro ty na straně příjemce.

Aktualizováno Pondělí, 07 Březen 2016 20:12
Celý článek...
 
Opět okradena domácnost navrátilce Vidiće v Klinovci Tisk Email

Neděle, 29. března 2015Navrátilec Miloslav Vinić říká, že neznámí zloději mu minulou noc ukradli jeho včelstva v metochijské obci Klinovac u Kliny.

„ V noci se stalo naše hospodářství opět terčem neznámých zlodějů. Tentokrát vzali tři úly se včelami. V posledních třech letech po našem návratu dosud stále neznámí zloději ukradli z ohrady tucet ovcí, berana, krůty a slepice. Dříve nám ukradli i několik sklenic medu,“ řekl agentuře Beta nevrátilec Vinić.

Celý článek...
 
SBÍRKA - POMOZTE VYTOPENÝM INVALIDŮM a VETERÁNŮ Tisk Email

Pátek, 27.března 2015

SBÍRKA - POMOZTE VYTOPENÝM VÁLEČNÝM INVALIDŮM a VETERÁNŮ

číslo účtu – 989 111/ 5500Loni v létě postihly jihosrbský Obrenovac a další města na řece Sávě velké záplavy. Přinesly hodně neštěstí a zničily mnoho hodnot. Město Obrenovac bylo mnoho dní pod vodou a dodnes se z katastrofy, která jej postihla, vzpamatovává. Naše sdružení již loni organizovalo dovoz potřebných věcí – balené vody, desinfekčních a čisticích prostředků, nářadí. Součástí sbírky byla i akce ´Polštář pro Obrenovac´- sbírka na nákup nových polštářů a dek pro vyplavené. Nyní se na nás obrátili místní lidé s prosbou, zda bychom nepomlohli válečným veteránům a invalidům s obnovou vybavení jejich společesnkého centra.

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL