Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Имамо 28 гостију на мрежи

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Arhiv
Evropa na rozcestí - volby ve Španělsku a Kosovo  Ел. пошта
There are no translations available.

Pátek, 4. prosince 2015 / Peter IskenderovVolby ve Španělsku mající se konat 20. prosince budou nejen politickou bilancí uplynulého roku v této zemi, ale také, možná, určí vektory rozvoje Evropy v r. 2016. Již je patrné, že jedním zxtěchto vektorů bude šíření separatistických nálad ve Starém světě. Spousta věcí podkopává evropský politický systém: nestabilita na Středním východě vyvolaná politikou USA, mezinárodní teroristické organizace dostávající se zpod kontroly architektů „nového světového řádu“, příval běženců do Evropy, nárůst nacionalistických a izolacionistických tendencí, a nakonec silný odpor Washingtonu a Bruselu spolupracovat u nejakutnějších záležitostí mezinárodního dění s Ruskem. Dnes jen stěží dokáže někdo s jistotou předpovídat, v jakém stavu uvítá EU rok 2017.

Опширније...
 
Pokus o přijetí Kosova do UNESCO nevyšel  Ел. пошта
There are no translations available.

Čtvrtek, 3. prosince 2015 / Jan KellerOrganizace UNESCO hlasovala v těchto dnech (konec listopadu 2015) v Paříži o přijetí Kosova za svého řádného člena. Připomeňme si, že jde o instituci, jejímž cílem je pečovat o vzdělanost a světové kulturní dědictví.
Návrh na přijetí Kosova nakonec nezískal požadovanou dvoutřetinovou většinu, takže toto území nebylo za člena UNESCO přijato.

Опширније...
 
Nikdo dnes nechápe Francouze víc než Srbové  Ел. пошта
There are no translations available.

Středa, 18. listopadu 2015 / Dušan Marić


Islámští, ale i francouzští, američtí, němečtí, angličtí .... teroristé víc než 25 let zůstali nepotrestáni za vraždění srbského lidu. Nikdo po 13. listopadu 2015 nechápe Francouze lépe než Srbové. Protože to, co Francouzi utrpěli od teroristů 13. listopadu zažili Srbové před 25 lety.

Опширније...
 
Česko ostudně podpořilo členství Kosova v UNESCO  Ел. пошта
There are no translations available.

Pondělí, 16. listopadu 2015

kosovo unesco
Organizace Spojených národů pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO) dnes na zasedání členských států v Paříži nepřijala do svých řad Kosovo. Návrh na přijetí tzv. Republiky Kosovo nepodpořily vyžadované dvě třetiny členských států. Česká delegace ostudně hlasovala pro přijetí, naopak Slovensko hlasovalo proti.

Опширније...
 
Občanka Sýrie o utečencích: "To nejsou praví Syřané – jsou to navíc migranti s ekonomickými motivy"  Ел. пошта
There are no translations available.

Středa, 4. listopadu 2015Na demonstraci, kterou v neděli 6. září 2015 v Bělehradě uspořádaly organizace SNP Naši a Srbski Obraz měla projev i občanka Sýrie Rima Darious. Před shromážděnými občany otevřeně hovořila o situaci v Sýrii, vlně migrantů a vztahu Západu k tomuto problému. Překlad celého projevu Vám přinášíme níže:


Опширније...
 
<< Почетак < Претходна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следећа > Крај >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL